dust8

Mohla by být externí zvuková karta zvukově lepší jak interní, nebo prostě slot na desce převyšuje mnohokrát USB vstup?

Odpovědi
elkon

Samozřejmě, že externí zvuková karta je lepší, zvlášť když si kvalitní koupíš.
Tomu konci věty nerozumím, nevím co má slot společného s USB.

Dochy

Ptej se na konkrétní kartu. To jestli data dostává po PCI-X nebo USB podle mně není příliš podstatné.

elkon: Domnívám se, že uvažuješ o diskrétní grafice (v protikladu k integrované na MB, která je zpravidla především levná), nikoli o externí (v protikladu s interní, umístěnou v bedně PC)