SaimonJePan

Poradíte, jak vyřešit úkol? „Změní se moment síly vzhledem k ose otáčení, změní-li se směr síly? “

Mohl bych se zeptat na tuto ot.:Změní se moment síly vzhledem k ose otáčení, změní-li se směr síly? Odpověď zdůvodněte.

Mohl bych se zeptat – není správná otázka.

Prosím a děkuji patří do doplnění otázky.

Zdůvodnit máte odpověď vy sám.

Odpovědi
Edison

Nejsem si jist, jestli by ses mohl zeptat. Ta věta do otázky asi nepatří, že…

Úkoly zde nevypracováváme, tak snad nápověda: Síla je vektor. Zkus si to načrtnout.

Kelt

Definuj si, co víš o daných pojmech, o vektorech, síle, a vztahu. Něco by ti mělo vyjít. Souhlas nebo nesouhlas.