rady74

Mlhovky na auto

Nevíte kolik by asi stálo namontování předních mlhovek,jestliže tam nejsou nachystané žádné kabely a konektory.Citroen xantia r.v 94.samozřejmě ne u značkovýho servisu.dík

Nejlepší odpověď
cukrar

2000Kč + mlhovky
5000Kč + mlhovky
záleží kdo to bude dělat

Další odpovědi
mojitek

najedte na www.skoda.panda.cz (web o autech) a tam v diskuznim foru uz Vam nekdo odpovi

sonic222

Já Vám je klidne sezenu za nejakou výhodnou cenu a za 2000 namontuji. Jestli máte zájem, tak napište

Zdroj: radovan.jelinek@email.cz

LD75

nejlepší je dát se do řeči s mechanikem z nějakého citroen servisu…za jedno to zná a za druhé nebudeš platit plnou cenu…