iwetax

Míry co je co?

Když po mě chce někdo míry tak co je co (90–60–90) myslím v tom pořadí.

Nejlepší odpověď
rynek878

prsa-pas-boky

Další odpovědi
pekynka

Hrudník – přes prsa, pas, boky.

Miroslavst

To bych nesměl být já, abych nebyl zvědavý. A to jsou tvoje míry nebo je to jinak?
Ostatní mají pravdu, jsou to prsa, boky a pr…
Nejlepší míry jsou tak 100–60–120 :D:D

dagry

jo

elektrikář

Je to míra idealu, mládí a ženské krásy.Není nutné honit se do nějakých centimetrů. Určitě se najde někdo komu se budete líbit a bude vám s ním dobře. Hodně štěstí.