Avatar uživatele
otaznik007

Milé dámy, jak by podle Vás měl vypadat správný gentleman?

… aneb co Vám lichotí a co nemůžete vystát. Moc děkuji předem za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, Pauka9 před 4149 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

asi jako ja …MSN…takze …maly, skromny ,nejlepsi…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Gentleman je muž, který při tipování ženina věku vyslovuje takové číslice, na které si ona sama již ani nevzpomíná…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

krásný,bohatý,mi­lý,štědrý,hod­ný,zábavný,pra­covitý,spoleh­livý,a jejda to jsem se zasnila,takový asi už neexistuje,stačí když bude rozumný a ohleduplný

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pauka9

Pro mě je gentleman ten chlap, který dělá takový triviální věci, jako jsou: otevření dveří, lichocení, pomáhání, nemlátí. To by mi bohatě stačilo. Ale většina kluků/chlapů to prostě nepochopí.
Stačilo by, kdyby tohle dělali a svět by byl mnohem krásnější :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

neustala pozornost.kdyz projde kolem a pohladi me po hlave,nebo se aspon usmeje.kdyz i v hadce mi rekne zdrobnelinou v mem jmene.kdyz se hada,nikdy neurazi,kdyz se vedle nej citim dobre,protoze vim,ze mam u nej vzdy zastani pred druhymi,zejmena jeho rodici.kdyz je zaneprazdnen,ja reknu-prosim udelej tohle a on jde a ihned to udela,nebo se hezky zepta,jestli to specha.ale hlavne-kdyz ve vztahu nesouperi,ale je pokorny,a skoro vzdy ustoupi.ja ho za to tak strasne miluji,ani netusi jak.takovy clovek se nemusi bat,ze jej opustim,protoze me kroti svou pokorou,a ukazuje mi,jaka bych mela byt.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek