Microsoft Security Essential VS NOD32– který je lepší.Nejlépe jestli je ještě nějaký antivir lepší napsat do komentářů.

Ahoj
Vím že by na počítači měl být jen jeden antivir. Já měl upozornění při instalaci programu NOD32 že mám ještě jeden antivirový program a to Microsoft Security Essential.Chci se zeptat který je lepší. Nejlépe jestli je ještě lepší antivir než NOD a Microsoft Security Essential (pochybuju) napsat jeho název do komentářů díky

Nejlepší odpověď
misadole

já mám avast!antivirus a jsem sním ohromně spokojená

Další odpovědi
panenka

Já mám Microsoft Security Essentials a jsem s timto antivirem spokojená

anonym

v přímém srovnání Microsoft Security Essentials a ESET NOD32 je beze sporu daleko lepší právě ten ESET NOD32, je to ostatně zjevné i z výsledků uznávaných testů virus buletinu

… microsoft dělává aplikace spíše jen tak, aby se neřeklo, že se na to úplně vykašlal. Žádná velká kvalita to skutečně nebývá (vyjimkou z tohoto skoro-pravidla jsou pouze produkty office a windows)

tyrox

Určitě bezpečnostně je na tom lépe NOD32 mám vlastní zkušenost NOD32 používá většina škol a je s ním spokojena Zatím co Microsoft se snaží vydělat NOD 32 Vás opravdu chrání před viry

Zd3n3K

Nejlepší je vědět, kam na internetu chodím, jaký stránky navštěvuji, nestahovat warez, porno a podobnou havěť. Já osobně mám Window7 a MS Security essential, a jsem spokojen. Navíc pokud se jedná o OS Win7 nebo Vista, a je zapnutá služba UAC, tak to uživatele upozorní, pokud se nějaký program snaží modifikovat systém nebo se nainstalovat. Sečteno a podtrženo, mít legální OS, legální programy, nestahovat a neinstalovat žádný cracky, nenavštěvovat pornostránky, warez… potom ani antivir mít nemusíte. Je to jen pro pocit lepšího bezpečí.