SpeedyCZ

Microsoft Security Esencials je na nic!?

MSE je na nic! Když jsem si nainstaloval aviru, tak mse nenašel žádný vir, ale avira hned 2… Nedoporučuji!

Nejlepší odpověď
panenka

Já ho mám a zatím jsem s ním spokojená

Další odpovědi
led

Každý antivír niečo zachytí a niečo pustí. MSE sa tiež snaží, v hodnotení nie je až tak nízko.
Doporučujem,
bez ohľadu na to, aký antivír používate, mať nejaké bootovacie CD s antivírom (napr.posledný CHIP únor 2011). Ten sa pri štarte natiahne miesto vášho operačného systému, stiahne si z internetu poslednú databázu vírov a skontroluje počítač. Po tejto kontrole a oprave reštartujete, vyberiete CD z mechaniky a môžte kľudnejšie na internete zbierať nové informácie a víry 🙂

anonym

mse skutecne neni nijak zvlast dobry. microsoft se proste pokusil vlezt se spozdenim na bitevni pole kde uz mezi sebou valci mnohem schopnejsi armady…