hanjimka

Microsoft Outloock

Mám nahraný nový Outloock,ale nejde mi odesílat pošta.Už jsem si zjistila že musím nastavení serveru odesílané pošty a vím na co to změnit.Jenže nevím kde?Prosím poraďte,ale trochu podrobněji.Děkuji.
Doplňuji:
Nemůžu najít ani vlastnosti účtu,ani nastavení serveru..Pod jakou záložkou nebo kde to mám hledat?

Nejlepší odpověď
led

Nástroje- emailové kontá-zobraziť alebo zmeniť existujúce kontá-Ďalší-určiť účet- zmeniť-server pre odchodziu poštu (SMTP)/zadajte napr. smtp.xx.cz/-ďalšie-dokončiť.