Vlkolvice

Jde nějak urychlit první menstruace?

V září mi bude 15 a jeste nemám menstruaci.Výtok mam asi tak půl roku a prsa mám malinký.Kamoska to dostala před 3 měsíci. Jsem nejstarší holka že třídy a jako jediná to nemám. Nejde to nějak urychlit, abych to už dostala ??

Odpovědi
Kiti

Nechápu, proč to chceš urychlovat. Sice nevím, jak a jestli je to možné, ale poradil by ti gynekolog, i na naetu jsou poradny.
Pokud vážíš 20 kg i s postelí tak není nic zvláštního na tom, že máš malý prsa. Menstruace na velikost vliv nemá, spíš dědičnost, hormony, váha.