Avatar uživatele
Hanca3381

Jak se zbavit pocení ve spánku?

Ahoj, potřebuju pomoc. Je mi 14, vždycky, teda hodně často, se potím při spaní. Nehledě na tom co nosím, potím se když mám dlouhé i krátké oblečení, s nebo bez peřiny. Prostě se hrozně potím a nevím proč. Vždy se probudím s mokrým oblečení. Prosím pomoc, máma si neví rady.

Zajímavá 0 před 3396 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Nikdy jsi neslyšela o tom ,že existuje google???
http://nadmerne-poceni.cz/ tam něco najděš nebo jdi prostě k doktorovi (stejně tam budeš muset ) lepší jít zbytečně než abys něco zanedbala stejně mně zaráží ,že
tě tam neveme mamka…
Takže závěr zejtra si zajdi k doktorovi a ten ti pomůže mnohem víc něž někdo tady. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Romeo

ahoj, nejspíš se jedná o zánět v těle, budeš mít vyšší sedimentaci či CRP to zjistí lékař, ale už nemusí zjistit čím to je. v tomto období to bývá časté a s jarem to zmizí, příp by se v tvém věku mohlo jednat i o začínající „blbnutí hormonů“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pocení ve spánku je dosti častý jev. Většinou neznamená nic, příčinou je jen teplé oblečení na spaní, teplejší přikrývka či teplý vzduch v místnosti. Může to být třeba i infekcí v těle. Zajdi s maminkou k lékaři, ať Ti udělá odběry krve a hlavně zjistí výši CRP ( infekce v těle).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek