JežíšKristus

Mělo by Německo zaplatit reparace Indii za pošpinění obrazu svastiky?

Za pošpinění náboženského symbolu – zejména hinduistického, buddhistického, ale také křesťanského! V judaismu byla svastika používána pouze dekorativně. Nacisté pošpinili obraz svastiky, za zahrnutí tohoto NÁBOŽENSKÉHO SYMBOLU mi zde byla dokonce dvakrát SMAZÁNA otázka. Až tak moc jsou Češi poškozeni nacismem. Přijde mi ODPORNÉ, že nemohu v klidu do textu přidat znak svastiky, bez toho, aby nějaká potrefená husa nezačala okamžitě vykřikovat „nacismus!“. Je na vině také české školství? A co na to Jan Tleskač?

Odpovědi
aliendrone

Hned jak Rusáci zaplatí za pošpinění symbolu (betlémské) hvězdy. A Amíci přirozeně taktéž. ;) :D :D
Časem si zvykneš na mizení příspěvků, stejně jako já. Venkoncem co je to smazaná otázka oproti smazanému úsměvu z tváře okovanou martenzkou? Chápeš ten rozdíl? BTW – to tě Reflex, potažmo Zelený Raoul tak bere? ;) :)

_Bůh_

Aliendrone: No je to bordel, ze svastiky se nám dělá zle, ale srpy nikomu nevaděj. Bordel na druhou.
Zeleňak mě ani tolik nebere, jen mě baví ta nesmyslnost a sarkasmus ve stálém opakování té otázky za každým komixem:-) Čekal jsem, kdo na to bude reagovat, mohl jsem čekat, že první jím bude kvalitní uživatel ALIENDRONE 😎 Mám úsměv který ani martensky nesmažou!