dudu

Měla soudružka Konečná pravdu?

Piráti se čím dál víc projevují jako horlivá bonzující skupina, která je ve svém boji proti Babišovi ochotná pošpinit celou Českou republiku,“ uvedla europoslankyně z KSČM Kateřina Konečná. Narážela na skutečnost, že Piráti spolu s Transparency International doporučili Babišův příběh pozornosti Evropské komise.
Ocitají se snad Piráti na úrovni historických donašečů do Vídně, Berlína nebo Moskvy? Jsou opravdu jejich úmysly čisté jako lilie?

Zdroj: http://ceskapo­zice.lidovky.cz/jak-vyresit-udajny-stret-zajmu-premiera-andreje-babise-pgl-/tema.aspx?c=A181206­_172055_pozice-tema_lube&

Nejlepší odpověď
Drap

Neznám a nevidím moc souvislostí. Nedá se věřit všemu co píše tisk. Pokud se však někdo spojí s Transparency International, tak si o něm myslím své, a určitě bych mu nevěřil ani pozdravení.

Další odpovědi
Zvědavý

Babiš je ve střetu zájmů když prokazatelně stále ovlivňuje „svoje“ média Mafra i Agrofert prostřednictvím kterého stále značně bohatne – i když jej oficiálně už neřídí pořád ovládá ty svěřenecké fondy (případně jeho manželka) Pokud na to Piráti upozornily EU a ta se tím hodlá zabývat nevidím na tom nic špatného.

hapiky

Soudružka Konečná si hraje na patriotku. Je to ale jinak.Je správné, když prodavačka v prodejně něco ukradne, druhá řekne tiše, nebo si vedoucí bude myslet, že jsme všichni zlodějky? To snad ne. Piráti mají ve svém programu boj proti korupci, podvodům a všemu co s tím souvisí. Mají být za to plísněni? Dotovat Agrofert je správné? Nebyli by peníze z těchto dotací potřebnější někde jinde?

led

Buď dobrý, lebo to poviem otcovi!
V politike sa používajú rôzne spôsoby diskretizácie protivníka. Nakoľko je ich (Pirátov) tvrdenie pravdivé, netrúfam si posúdiť. Médiám sa nedá všetko veriť, treba hľadať aj iné informácie k danému problému. Súdružka Konečná reagovala svojim spôsobom. či bol správny zhodnotí až ďalší vývoj tohto politickomocenského boja.vývoj.

Kryšpín

Já mám dojem, že o systému kšeftů šéfa bude líp dávno v hlavním městě EU věděli a až když došel praskáčko glejt tak se stím začali zabývat.

Jinak džentlmen by do takové funkce ani nenastoupil, případně by ihned vypadl, ovšem je tady důvod velká podpora 1,5 milionů kovaných voličů, 3,5 milionů voličů-nevoličů, kteří podpořili kované tudíž je to absolutní většina voličů a národ má co si zasloužil, dále bude líp bylo kvalitně podpořeno růžovkami a rudochy. Jinak naše kotlina má dlouhou tradici v kolaboraci, práskání se skopčáky, práskání v padesátých letech, donášení v době normalizace a.t.d.

Jinak Kateřina má svobodu slova, budíž jí to dopřáno, doufám až bude uzákoněno povoleno trochu trávy, tak se odpůrci vlády uklidní.

Klaproth

Soudružka pravdu nemá. Českou republiku Piráti nepošpinili, oni v Burešových levárnách prsty nemají.