Sidlak

Měl jsem nechráněný pohlavní styk pod vlivem drog se dvěma ženami mohu něco dostat?

Ženy měli stálého přítele a nepromiskuitní

Nejlepší odpověď
ten který je

Nakládačku od těch chlapů.

Další odpovědi
iceT

Takže bez čepičky?
No pokud jsou ony ženy nepromiskuitní,jak říkáš,tak se snad nemusíš obávat,ale ty dámy se třeba nebojí,že mohly něco dostat od tebe?Přinejmenším má každá žena uvnitř sebe jiné prostředí(rozuměj jinak kyselé)a při změně je možné,že by ony mohly dostat třeba nějakou kvasinkovou infekci,což asi taky nebude žádná legrace.
Doplňuji:
Taky jsem se dozvěděla,že pokud je muž např.HIV pozitivní a žena polkne sperma,tak žaludeční kyselina tento virus spolehlivě zničí,zničí i jiné bakterie,ale žena musí mít naprosto neporušenou sliznici v ústech,protože jinak tento virus skrz porušenou sliznici přechází přímo do krve.A to je pak potíž.

anonym

Drogy jsou prima, jak se tu včera někteří vyjadřovali k marijánce. Takže si dej další cigaretku a třeba tě obavy přejdou. Pro příště si koukej uvědomit, že být „sjetej“, znamená riskovat, a že cokoliv uděláš, bude mít následky především pro Tebe.
Doufám, že sis to alespoň užil. Pokud nějaké následky budou, tak budiž ti útěchou, že vdané ženy tě nejspíš nebudou uhánět s devítiměsíčními následky.
No a ten zbytek? Litovat Tě nebudu, protože každé poučení se stává skutečným poučením až v okamžiku, kdy si uvědomíš, co jsi zbabral až do důsledků.
Že je žena „zdravá“ v partnerském vztahu, neznamená, že nebudeš mít problém ty nebo ony dvě, nebo že nebudete mít problémy všichni tři.

badisko

No muzes a nejen par facek…:D

terry

Si z nás děláš velkou srandu, ne?

  1. Dost dobře nechápu, jak se 2 nepromiskuitní ženy spustí s nějakým zdrogovaným týpkem bez ochrany.
  2. Jak se můžeš ptát, jestli můžež něco dostat? Ta možnost tu je vždycky.
  3. Co to má co dělat se životosprávou?

Danča84

Samozřejmě můžeš, drogy Tě samozřejmě před přenosem infekce neochrání, nebo co myslíš? Nějaká rána od partnerů těch dam proti tomu všemu není nic…

paul1

Choroby bohyně lásky Venuše – přes 40 druhů (venerické infekce)
chlamýdie (více druhů) ty jsou podezřelé jako příčina vzniku Alzheimerové i Parkinsonové choroby,
zápaly močového ústrojí, děložního čípku, kloubů, očních spojivek (až trachom),
neplodnost atd. – chlamýdie jsou nečastější pohlavně přenosnou chorobou. Dále je to
syfilis, AIDS (HIV), Muňky (filcky). Rakovina děložního čípku, s tím souvisící rakovina
mandlí, resp. krku (Michael Douglas-orální soulože),dále rakovina konečníku atd. Příčinou je HPV vírus, je
ho více jako 100 druhů , dále kapavka, fíčky, infarkt virusového původu, kvasinkové infekce,
měkký vřed (ulcus molle), virové hepatitidy – B,C,D (žloutenky), meningitída ( i od líbání), ta může být
i smrtelná – liší se od chřipky tím že při stejných chřipkových příznacích není možné předklonit hlavu,
Herpes (opar) , mononukleoza (od líbání), HPV – virus, který se přenáší líbáním, ale i orálním sexem-vzniká
puchýř, ten se šíří od úst do hrtanu – považuje se za původce rakoviny hrtanu.Dále virus leukemie.
Trichomoniáza (bičíkovec) – přenašeči jsou hlavně muži.Dále jsou to záněty, které jsou přenášeny i pohlavním
stykem (pozor při otírání konečníku – je třeba jen směrem od pochvy, jinak hrozí zánět.
Dále nepříjemné genitální bradavice (hlavně u žen)Nová pohlavní choroba se jmenuje LGV-lymphogranuloma venerum.
Mononukleoza – přenos mezi lidmi nejvíce při líbání. Virové molusky-půlkulaté bradavice až 2 cm veliké.
Při orálním sexu je možnost přenosu některých pohl. chorob až dvojnásobná

Nerevarin

Po nechráněné slouloži s někým, kdo není tvůj stálý partner je dobré se jít co nejdříve vyčůrat a umýt si vrtačku vodou a mýdlem a poté se jít opět co nejdříve vyčůrat. Tím se výrazně snižuje riziko, že chytneš syfla. Ale samo o sobě tě to neochrání před HIV, nebo plísněmi. Pokud nebyly ty ženy promiskuitní a feťačky (jako ty:D), tak je u nás velmi malá šance chytnout HIV, takže toho bych se asi nebál. Ale nikdy nevíš. V poslední době se to dost podceňuje. A proto co? Proto si za zhruba 2,5 až 3 měsíce zajdi na test HIV ať můžeš bejt klidnej (dřív ne, protože HIV je do té doby neprokazatelný). Takže otázka jestli můžeš něco chytnou zní ano, ale věřím že to bude v pořádku. Moudré by bylo, abys do testů na HIV nesouložil bez ochrany. Jen pro jistotu.

I_hate

A pak jsi se probudil s rukou v nočníku?! 😉

Hlada

Teď už asi těžko. Odměnu bylo potřeba sjednat si předem.

Sidlak

1, neberu drogy pravidelně spíš se nám naskytla možnost vyzkoušet si kokain a ženy znám delší dobu jsme kamarádi.
2,myslel jsem nemoc jestli nějakou nemůžu chytit i když mají stálé partnery
3,nevěděl jsem do jaké kategorie zařadit myslíš že by byla lepší kategorie Muži a zdraví?

terry

Jo, ještě mě napadlo, co na to ti jejich stálí partneři? Ty si ten koks nedali? Nemyslíš, že se to stejně časem dovědí?

Sidlak

Ne nedali ty se opily a ve 23 hodin už nevěděli o světě a jely si lehnout já jsem bohužel zůstal s holkama sám a trochu se to zvrtlo.Domluvily jsme se že se to nikdo nedoví, byli pokusy ze strany holek v tom potají pokračovat dál ale z morálního hlediska to je pro mě nepřijatelné, nechci rozvracet vztahy.

anonym

Tohle ale nemůžeš myslet vážně, že ne? Vždyť jste té „morálce“ všichni tři s gustem naplivali do obličeje tak, že ho není ani vidět, tak proč teď do toho nějakou morálku taháš? Spíš bych vsadila na výčitky svědomí a na strach z toho, že to praskne. Zavařil sis. Teď koukej holky moc nedráždit, aby to na Tebe nepráskly. Lékárničku bych v každém případě měla stále na očích.

terry

Třeba kategorie Rodina a vztahy – sex nebo volný čas 🙂

I_hate

terry: Nebo kategorie Aktuality a zábava. 🙂