Zuzik

Mé vlasy nemají své dny. Co na to pomůže?

Každý den se žehlím své vlasy, protože je mám tak divně nepravidelně zkroucené. A většinou když si je vyžehlím, tak mi vydrží aspoň půl dne. Ale teď stačí jen abych došla do školy a už je mám zkroucené, ikdyž vždy nosím kapuci. Mé vlasy jsou jednoduše divné a bez života posledních pár dní. Nevíte jak na to? Co mi pomůže? A nemusíte psát, že pro vlasy není žehlení zdravé, ale používám aspoň nějaké ochranné prostředky na vlasy. Předem děkuji za odpověď

Odpovědi
To jsem já

Po ránu jsou mlhy, je vlhko, na podzim vlasy moc dlouho vyžehlené nevydrží. Udělej si culík, jestli máš ofinu, tak si dej čelenku nebo sepni sponkama a problém je vyřešen. Nebudeš muset pořád koukat do zrcadla, jestli se ti vlasy nezvlnily a navíc jim jenom prospěješ když je nebudeš žehlit.