Avatar uživatele
Dawe10

jak se připravit sám na didaktický test z německého jazyka?

Dobrý den, neví někdo jak se připravit sám na didaktický test z německého jazyka ?? Studuji dálkově takže moc hodin němčiny nemám. Ted sem si zkoušel udělal jeden test a ten dopadl katastrofálně. . Maturita mě čeká už v květnu. Díky za odpověd

Zajímavá 0 před 3304 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
fidočoč

Možností je několik. Především procvičovat slovní zásobu, které není nikdy dost. Hodí se především pro porozumění textu. Doporučuji také sledování německých filmů nebo seriálů s německými titulky a ty si překládat. Gramatika je samozřejmostí. Podle toho, co jsem se dnes dozvěděl, budou u DT také hodně zastoupeny časy a tvary slovesa „werden“, takže bych věnoval značnou pozornost i tomuto. Pokud sis dělal cvičný test stejně jako já na SCIO, tak bych to bral s určitou rezervou. SCIO je vždy těžší než CERMAT a dle mého názoru naprosto neobjektivní způsob, jak zjišťovat informace o znalostech mladých lidí a tím pošlapávat potenciály v našich řadách. Pokud sis SCIO nedělal a jsi ochoten obětovat 50,– Kč, tak bych to přece jen zkusil. Přeji nám hodně štěstí ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek