Avatar uživatele
nyjono

Máte zkušenosti (vy nebo někdo, koho znáte) s Ostrou poštou?

Broušení nožů.
Teď jsme na to narazili.
Zdají se vám ceny běžné? Kvalitu služby právě neznám. Tak zjišťuji info.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? peterd108 před 1936 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Nemám. Pro mně a klasické nože jsou dost drazí (klasický nůž si nabrousím sám do 15 minut), ale zdá se, že dokáží nabrousit i nože, které já nezvládnu.
Na druhou stranu tu cenu chápu. Je s tím nějaká další práce a aby si účtovali pajsku a pak trnuli hrůzou jestli se jim podaří zaplatit i všechen ten management co je s tím spojen – nedej bože aby jim nějaký zákazník poslal reklamaci a podnik to zruinovalo…

A ještě k těm cenám… i v „obyč.“ nožířství, když jsem vyzvídal cenu, chtěli tuším kolem 100–200 a vyřízení objedávky cca do týdne (s tím, že jejich brusič si přebírá zakázky 2× týdně)

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
peterd108

Nemám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kosmonautka

Mě byla ostra posta doporučná od kamaráda kuchaře a jejich služba se mi hodně líbila, tak jsem si říkal, že stojí za to ji vyzkoušet a az mě spokojenost. Na jejich stránkách si objednáš speciální obálku s ochranami čepelí, ta mě došla do dvou dnů a já tam vložila své nože, odnesla na poštu a tři dny jsme měla nabroušené nože doma. Za mě naprostá spokojenost!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ivan Bitto

Nůž došel ostrý, to samozřejmě áno, ale ta otravná taktika automaticky posilanych obálek po roce, kdy ještě chtějí 150 Kč pokutu za pozdní platbu a hrozí exekutorem 🤣

Hnus, podruhé bych do toho nešel.. Bez každoročniho předplatného drahé, s ním otravné a nůž ještě nepotřebuje nabrousit..

Nedoporučuji

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
wendy25

Máte někdo aktuální zkušenosti? Chtěla bych službu dát příteli k vánocům.

Avatar uživatele
kazi825

Mám u ostrépošty objednáno broušení jednou za půl roku, takže mi jejich obálka chodí pravidelně. Je to jako návštěva zubaře. Člověku se do toho z pochopitelných důvodů nechce, ale pak je rád, že to má hotový :D

Nový příspěvek