Avatar uživatele
charlieebrwn

Máte zkušenosti s výukou na jazykové škole v rámci pomatuirtního studia?

Zdarec, od září nastupuju na jazykovku, kde budu absolvovat roční pomaturitní studium angličtiny k přípravě na zkoušku vyšší úrovně angličtiny, a už teď z toho mám docela strach. Moc nevím, kolik nás bude ve třídě, jestli si všichni sedneme a jestli chytnu nějakého zajímavého vyučujícího, který by do těch hodin přicházel každý den s elánem a takovou tou vášní..

Proto se obracím na vás, kteří jste třeba absolvovali ten samý kurz, jaké byly vaše zkušenosti? Dostali jste od jazykovky to, co jste očekávali? Sedli jste si s kolektivem, a kolik vás vlastně bylo ve třídě? Šli jste po konci vyučování společně třeba na kafe? Jak daný kurz probíhal, a podařilo se vám nakonec úspěšně složit zkoušky?

Díky za odpovědi, klidně se můžete rozepsat. Je fakt, že se na to studium opravdu těším, protože budu studovat jen jeden předmět a po škole budu mít plno času, takže se můžu věnovat třeba nějaké brigádě nebo fitku. Slyšel jsem na svou budoucí školu samé pozitivní recenze, a co víc – i názory, že pro spoustu lidí to byl jejích nejlepší rok života.

(Kdo by chtěl pokecat osobně, může mi tu nechat email:D)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 619 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek