Danina65

Máte zkušenost s drogami?

Já ano.Při mém pobytu na emery došlo k překombinování kapaček, a já se ocitla Někde.Nejvíce ohromující bylo pro mě to, že to nebyl fiktivní svět, ale naprostá a jistá realita.Dostavily se pocity neskutečně krásné.Můžu zodpovědně říct, že jsem přehodnotila postoj k narkomanům, poznala a pocítila jsem něco úžasného, a už chápu, proč se šestnáctiletému absolutně nechce zpátky.
Pro úplnost, pochlubila jsme se kamarádovi, který je používá a on se na mě přemýšlivě podíval, a pravil : A to víš, že tak, jak se dostaneš do plusu, dostaneš se i do mínusu?Okamžitě jsem ochladla a vrátila se ke svému původnímu, odmítavému postoji.

Nejlepší odpověď
gecco

Já skončil u trávy…
😉

Další odpovědi
Dismas

Jenom s alkoholem a cigaretami.

UltraFan

Né nemám 😉
Nemám zatím zkušenosti ani s tvrdým alkoholem a cigaretami 🙂

Snažím se tomu velmi vyhýbat.

kapka

Mně stačilo si v -nácti přečíst Memento a taky jsem věděla, že po plusu přijde mínus. Dnes mě dcera zásobuje zážitky svých kamarádů a některé moje kamarádky zážitky svých dětí. Stále nemám potřebu nic takového zkoušet.
Nejkrásnější pocit mám v sedle koně ve cvalu, to mi stačí. :)

Alkohol taky kdysi dávno, ale to je asi něco jiného.

anonym

Pro mne je bůček droga: https://groce­ryeats.files.wor­dpress.com/2008/02­/baconvodka1.jpg?w=450

chachar1922

Alkohol, cigarety tráva. Bohužel i něco víc, ale bylo mi po tom tak blbě, že už to nikdy nechci.

iceT

Dobrej kamarád, má pravdu.

Klaproth

Jenom s legálními.

zjentek

Jako úplně malinkej jsem v dobrý kombinaci a množství ozobal matce nějaký kytky ze zahrady a o něco později jsem jí pak vyskočil z vaničky. Tak mě do ní vložila zpět a já jí zase vyskočil ..ale bez ruk, jako lachtan.

ten který je

K drogám mám odpor.Stačilo mi když jsem viděl některé lidi v mém okolí jak dopadli.To bylo pro mne dostatečným varováním.Lidmi co berou drogy pohrdám.

Agneta

Ano, s kávou.

Po třech šálcích jsem tak zezelenala, že mi ta zkušenost fakt stačila.
Dnes když kávu (a co cheš jiného k dortu) – tak bez kofejnu. Proto se asi taky ta bezkofejnová vyrábí – protože ji každý chce, že:DDD

anonym

Ne,drogy jsem nikdy nebral.

cochee

Agneta: tak tudy vítr vane, ten tvůj odpor ke kávě 😁 no to se nedivím, když jsi jako první zkušenost dala tři šálky, to by asi „položilo i koňa.“ To je to samé, jakoby člověk, který se dosud nejrychleji pohyboval chůzí, rozhodl začít běhat a začal třeba půlmaratonem 😁