Avatar uživatele
Danina65

Máte zkušenost s drogami?

Já ano.Při mém pobytu na emery došlo k překombinování kapaček, a já se ocitla Někde.Nejvíce ohromující bylo pro mě to, že to nebyl fiktivní svět, ale naprostá a jistá realita.Dostavily se pocity neskutečně krásné.Můžu zodpovědně říct, že jsem přehodnotila postoj k narkomanům, poznala a pocítila jsem něco úžasného, a už chápu, proč se šestnáctiletému absolutně nechce zpátky.
Pro úplnost, pochlubila jsme se kamarádovi, který je používá a on se na mě přemýšlivě podíval, a pravil : A to víš, že tak, jak se dostaneš do plusu, dostaneš se i do mínusu?Okamžitě jsem ochladla a vrátila se ke svému původnímu, odmítavému postoji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? UltraFan, gecco před 3006 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Já skončil u trávy…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dismas

Jenom s alkoholem a cigaretami.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
UltraFan

Né nemám 😉
Nemám zatím zkušenosti ani s tvrdým alkoholem a cigaretami 🙂

Snažím se tomu velmi vyhýbat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Mně stačilo si v -nácti přečíst Memento a taky jsem věděla, že po plusu přijde mínus. Dnes mě dcera zásobuje zážitky svých kamarádů a některé moje kamarádky zážitky svých dětí. Stále nemám potřebu nic takového zkoušet.
Nejkrásnější pocit mám v sedle koně ve cvalu, to mi stačí. :)

Alkohol taky kdysi dávno, ale to je asi něco jiného.

Upravil/a: kapka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pro mne je bůček droga: https://groce­ryeats.files.wor­dpress.com/2008/02­/baconvodka1.jpg?w=450

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Alkohol, cigarety tráva. Bohužel i něco víc, ale bylo mi po tom tak blbě, že už to nikdy nechci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Dobrej kamarád, má pravdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Jenom s legálními.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jako úplně malinkej jsem v dobrý kombinaci a množství ozobal matce nějaký kytky ze zahrady a o něco později jsem jí pak vyskočil z vaničky. Tak mě do ní vložila zpět a já jí zase vyskočil ..ale bez ruk, jako lachtan.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

K drogám mám odpor.Stačilo mi když jsem viděl některé lidi v mém okolí jak dopadli.To bylo pro mne dostatečným varováním.Lidmi co berou drogy pohrdám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Ano, s kávou.

Po třech šálcích jsem tak zezelenala, že mi ta zkušenost fakt stačila.
Dnes když kávu (a co cheš jiného k dortu) – tak bez kofejnu. Proto se asi taky ta bezkofejnová vyrábí – protože ji každý chce, že:DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne,drogy jsem nikdy nebral.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Agneta: tak tudy vítr vane, ten tvůj odpor ke kávě 😁 no to se nedivím, když jsi jako první zkušenost dala tři šálky, to by asi „položilo i koňa.“ To je to samé, jakoby člověk, který se dosud nejrychleji pohyboval chůzí, rozhodl začít běhat a začal třeba půlmaratonem 😁

před 3005 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek