Kajoch

Máte trochu představu,kolik se asi vrátilo lyžařů z Itálie do továren ve vašem okolí?

Vy,kteří pracujete manuálně.Už se nachází valná většina vašich kolegů v karanténě?

Odpovědi
autacek

Pan továrník se nám o místě své dovolené nesvěřil a s kolegy, z třísměnného provozu, nemáme na lyžování v Itálii peníze, ani čas.

Kelt

Při vstupu máme listiny, kde každý podpisem potvrdil, že v posledních 14 dnech nenavštívil Koreu, Čínu a Itálii. Dokonce se mne na to ptal zaměstnavatel a přitom ví, že mám dva dny ranní (12) dva dny volna pak dva dny noční (12) a opět 2 dny volna. Když uvážím, že vlakem se dostanu do Prahy za 4 hodiny a na letišti musím být 2 hodiny před odletem, do Milana to letí 90 minut, do Wuchanu v Číně průměrně 14 hodin, tak určitě se mi vyplatí těch 60 hodin, které potřebuji na regeneraci, abych tam letěl, užil si to s Mo Chu Lin a zase zpět.