Avatar uživatele
zjentek

Máte rádi zvířata, protože maj hebkou srst? Nebo proč?

Doplňuji:
..jo a ještě by mě zajímalo, proč se poslední dobou lidi všude tak hodně holej.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, gagaga, marci1 před 3589 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

"Máme rádi zvířata, zvířata, zvířata,
Protože jsou chlupatá a mají hebkou srst…
zpívá Jitka Molavcová

Jeden důvod je v písničce, druhý je ten, že zvířata nejsou zlá na rozdíl od lidí, jsou milá, přívwětivá., umí potěšit, stačí je pohladit či podrbat na ušima Působí radost pohled na skotačící štěnátko nebo na kočku, která se vyhřívá na sluníčku atd.
Na zahradě či v parku se ráda zaposkouchám do zpětu ptáčků, v zimě je pozoruji, jak se slétají u krmítka …

Vždy jsem měli psa i kočku. Jenže od určité doby nikoliv.. Sousedka nenávidí zvířata, tráví je. . Samozřejmě těžko se úmysl dá prokázat, ale zažila jsem několikrát, když už kocourkovi zvěrolékař nepomohl … bylo mně to moc líto …

Další názory
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chci-se-zeptat-proc-mate-radi-zvirata-a-jaka
Doplňuji:

Psala jsem jen o domácích zvířatech, s nimiž je člověk ve styku, vytváří si k nim vztah již od dětství.

Zvířat v zoo je zakázané se dotýkat, v lese zvíře před člověkem uteče, do exotických krajin necestuji. Tato zvířata obdivuji jen na fotografifích či v televizních filmech a dokumentech.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mám velmi ráda zvířata,proto také jedno vlastníme.Nevěř Žofce ,nemají všechna hebkou srst.Proč je mám ráda?Nevím.Pos­luhuju mu(pejsek),jdu s ním kam chce on,zabírá mi místo u televize,přijde-li někdo jiný z rodiny,tak dělá,že mě nezná,okamžitě se lísá jinde…tak nevím,proč ho vlastně miluju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Člověk a zvíře k sobě patřily vždycky, tak jako patří k člověku příroda. Zvířata jsou součástí našeho života. Jsme unaveni ? Jdeme se pomazlit se psem nebo kočkou. Zvíře je pro nás „dobíjecí baterka“. Dobije nám energii. Zvíře si ji potom samo dobije. U člověka je to jinak. Jistě známe pocit člověka, který nám energii bere, tzv. „upír“, který ji z nás vysává.
Zvíře k životu potřebujeme I když ho nemáme doma, když uvidíme venku koně, ovci, krávu ap. jsme nadšeni. Chodíme do lesa pozorovat srnky, veverky, zajíce, ptáky a už ten pohled nám dodává energii a dobrou náladu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Jasne ze ano … ale vetsinu kvuli tomu ze jsem na vrcholu potravniho retezce …tudiz kvuli masa :D … nejsem kralik abych do sebe tlacil horem spodem zelene …:D …ale jo nekjtera kvuli jejich povaham a take kvuli te srsti …hafani a kocky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Questman

Já mám rád svého kocourka :3
A činčily :3
A pískomily taky :3
Jo a hroznýše :3

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

jami155, já to mám podobný ..moje fenka si mě dobře vybrala ..akorát tu tv nemáme ,)

před 3589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

badisco, ale s holejma rukama seš v potravním řetězci hodně nízko ..možná níž, než si domýšlíš

před 3589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

Hele jsem clovek a mohu si vyrobit zbrane …pasti.. atd …Tak to tady neplet …:D …
Od toho mi dali bohove (ci evoluce ) prostredky na to ze mohu ulovit nebo chovat zver pro potravu …:D a ano nem zadneho prirozeneho nepritele (za na par vyjimek) krom cloveka .....nikdo mne nebude lovit kvuli potrave …rikam lovit tim myslim ze by mne zamerne vyhledaval podobne jako to delame s vysokou …pokud na mne narazi treba lev jsem jeho potrava pokud bude mit moznost ..tak mne zabije …ale od toho jsem clovek a nedam mu sanci mne najit a zabit …protoze nejsem blbej a nepujdu nekam do zsavany jen tak na zdarbuh …
Ted mi povez …kdo mne v Evrope je schopny livit?… kvuli potrave ?..

před 3589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

ale zjentek se zjevně neptal na lásku ke zvířeti jako ke kusu flákoty!…

před 3589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

..já :o

před 3589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

no prkne …
Annas si to trochu popletla …nila a privetiva …no asi jak ktera …pokud nekdo zna jen kocku a psa tak proc ne …

před 3589 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek