Zuzik

Chci se zeptat proč máte rádi zvířata? A jaká?

Nejlepší odpověď
quentos

jsou roztomilý ;{)= nejvíc žáby. Francouze bych nakopal do těch jejich nenasytných rozkroků za to, že je žerou. Jako by jich už tak nebylo málo.

Další odpovědi
Džanička

Já hrozně miluji zvířátka,mám doma pět kočiček a dva hafíky.Jsou to roztomilá tvoření,věrná,nikdy se na vás nezlobí,teda většinou,milují vás,rozesmejí,u­těší.Já se bojím akorát pavouků,vážně,ne­vadí mi ani myši,hadi,žížaly nebo žáby.Říká se kdo nemá rád zvířata,nemá rád ani lidi.

anetadela1

😁 quentosi, já nevím proč,ale tvoje otázky mě skoro vždycky rozesmějou..... 😁

Jinak mám ráda zvířata, protože jsou absolutně neviný, upřímný, roztomilý a já nevím co ještě…

panenka

já mám ráda pejsky mám doma kokršpaněla a už to není jenom můj mazel ale i mé celé rodinky

Gabilka

Miluju zvířata a nesnášim lidi co jim ubližujou.
Krom pavouků a brouků bych brala všechny domu :)
Chtěla bych želvičku a teď čekám na křečíka od paní chovatelky.
A zvířata mam ráda protože si s nima můžu povídat a pomazlit. V jejich přítomnosti se cítím skvěle.

anonym

Muj postreh behem zivota-tak jak pozoruji lidi,tim vice,mam rada zvirata.Vsechny zvirata obdivuji,patri sem.Krom parazitu,ale i ti snad maji nejake poslani,jinak by nebyli.NECH BROUKA ZIT,se zpiva v jedne pisnicce a tak to ma byt.