Pokročilý

Chci se zeptat proč máte rádi zvířata? A jaká?

Chci se zeptat proč máte rádi zvířata? A jaká?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jsou roztomilý ;{)= nejvíc žáby. Francouze bych nakopal do těch jejich nenasytných rozkroků za to, že je žerou. Jako by jich už tak nebylo málo.

Další odpovědi:

Bronzový

Já hrozně miluji zvířátka,mám doma pět kočiček a dva hafíky.Jsou to roztomilá tvoření,věrná,nikdy se na vás nezlobí,teda většinou,milují vás,rozesmejí,utěší.Já se bojím akorát pavouků,vážně,nevadí mi ani myši,hadi,žížaly nebo žáby.Říká se kdo nemá rád zvířata,nemá rád ani lidi.

Bronzový

:-D quentosi, já nevím proč,ale tvoje otázky mě skoro vždycky rozesmějou..... :-D

Jinak mám ráda zvířata, protože jsou absolutně neviný, upřímný, roztomilý a já nevím co ještě...

Zlatý

já mám ráda pejsky mám doma kokršpaněla a už to není jenom můj mazel ale i mé celé rodinky

Miluju zvířata a nesnášim lidi co jim ubližujou.
Krom pavouků a brouků bych brala všechny domu :)
Chtěla bych želvičku a teď čekám na křečíka od paní chovatelky.
A zvířata mam ráda protože si s nima můžu povídat a pomazlit. V jejich přítomnosti se cítím skvěle.

Muj postreh behem zivota-tak jak pozoruji lidi,tim vice,mam rada zvirata.Vsechny zvirata obdivuji,patri sem.Krom parazitu,ale i ti snad maji nejake poslani,jinak by nebyli.NECH BROUKA ZIT,se zpiva v jedne pisnicce a tak to ma byt.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.