Spartaboy

Máte rádi staré hry co ještě fungovaly pod dosem a remasterované staré hry a jiné hry se vám ani nechce hrát?

Byly byste rádi kdyby byly vydány velmi staré hry ve widescreen rozlišení za malý peníz třeba na GOG? Třeba CD-MAN, Prince, Dynablaster nebo Lemmings? Tím pádem mě tam můžete najít a dát mě lajk. Mám tam tohle přání jako darkmarek2. Děkuji. Snad jsem neporušil pravidla. Prehistoric by tam taky mohl patřit. Akorát že to není abandonware ale normálně se to na GOG prodává.

Odpovědi
Malvína

Neznám nic z toho, takže like nedám. Ale zahrála bych si Prehistorik 😁 To byla snad jediná hra, která mě kdy nějak zaujala. Nehrála jsem ani nepamatuji. Jinak na počítačovky nejsem.

ten který je

To neznám.Já si pamatuji už jen jak jsme hráli flašku… 😁

kelley

V DosBoxu se to dá hrát pořád…

elkon

Nemám, nejsem dítě abych si hrál.