hanulka11

Máte rádi hermelín?

jak ho nejčastěji konzumujete?Já mám nejraději čerstvý jen tak zakousnout a k němu chléb s máslem.

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/214480-s-hermelinem-se-da-kouzlit-ve-studene-i-teple-kuchyni.html

Nejlepší odpověď
aramah

Ano je to jedno z jídel, kterého se nikdy nepřejím. V jakékoliv podobě.

Další odpovědi
ReHu

Muluji Hermelín 🙂.

dabel

Jo tak hermelín ten můžu pořád.Mám ho ráda na jaký koliv způsob.Ráda jsi ho dám jen tak k vínu.

rybíz

Sním Hermelín běžně, ale moc ho nemusím, nejraději ho mám na obloženém talíři s ostatními dobrotkami. Pokud se týká plísňového sýra jako takového, tak určitě víc mi chutná „hodně zelený“ plísňák (Niva).

janek66

Hermelín mám moc rád,a nejraději ho mám pěkně uležený,až pomalu teče.Pěkně s čerstvým chlebem a okurkem,rajče­tem,paprikou…

hanjimka

Mám moc ráda hermelín.Jím ho pár dní před doporučenou spotřebou protože to je správně zralý.

mojitek

uleželý Hermelín mam rad snad na vsechny zpusoby,ale NEJ je dobře nalozeny,s cerstvym chlebem

elektrikář

Dávám si jej uležet ve sklenici na topení,když je skoro tekutý mažu jej na topinky posypu cibulkou a kořením. Nebo jej nakládám do oleje, obvykle se nestačí uležet.