Avatar uživatele
hanulka11

Máte rádi hermelín?

jak ho nejčastěji konzumujete?Já mám nejraději čerstvý jen tak zakousnout a k němu chléb s máslem.

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/214480-s-hermelinem-se-da-kouzlit-ve-studene-i-teple-kuchyni.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, lorja, hanjimka, aramah před 4923 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Ano je to jedno z jídel, kterého se nikdy nepřejím. V jakékoliv podobě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Muluji Hermelín 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dabel

Jo tak hermelín ten můžu pořád.Mám ho ráda na jaký koliv způsob.Ráda jsi ho dám jen tak k vínu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Sním Hermelín běžně, ale moc ho nemusím, nejraději ho mám na obloženém talíři s ostatními dobrotkami. Pokud se týká plísňového sýra jako takového, tak určitě víc mi chutná „hodně zelený“ plísňák (Niva).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Hermelín mám moc rád,a nejraději ho mám pěkně uležený,až pomalu teče.Pěkně s čerstvým chlebem a okurkem,rajče­tem,paprikou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Mám moc ráda hermelín.Jím ho pár dní před doporučenou spotřebou protože to je správně zralý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

uleželý Hermelín mam rad snad na vsechny zpusoby,ale NEJ je dobře nalozeny,s cerstvym chlebem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Dávám si jej uležet ve sklenici na topení,když je skoro tekutý mažu jej na topinky posypu cibulkou a kořením. Nebo jej nakládám do oleje, obvykle se nestačí uležet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek