Cumacek

Máte rádi čokoládu Milka a její příchuťové mutace? Jaké nejvíc?

Odpovědi
gulag

Bilou.

A nemusim moc cokolady, kde 90% je nejaka napln, hodne casto vidim tento trendu orion cokolad.

Nazdar Bazar

Milka Bubbly alpine

Dochy

cele orisky… muj sampion

iceT

Moc ne,přijde mi na čokoládu příliš sladká.Ochutnala jsem s náplní švestka,rybíz,ja­hoda…karamelo­vá je už fakt moc sladká,i na mě a to mám sladké ráda.Lepší byla hořká Orion s malinovou náplní,taky o polovinu levnější.

lota

Ano, ani nevím, kterou nejvíc. Možná tu, kde je jako náplň kakaová pěna.

anonym

nemám ráda Milku

pizlicka

jogurtovou milku,a jahodovo-jogurtovou.