Máte prosím někdo zkušenost s chovem gottingenského prasátka v bytě?

Dcera si pořídila sedmitýdenní gott. prasátko do bytu.
Nedaří se jí naučit ho chodit na záchodek pro kočky
a začalo okusovat rohy zdí v bytě /asi mu chybí vápník ve stravě/Je vůbec reálné naučit ho chovat se v bytě jako pes nebo kočka?

Nejlepší odpověď
anonym

Nedá mi to.Povídka od Grossmana a Šimka:„Jak jsme chovali domácí zvíře“ možná něco napoví.

Další odpovědi
annas

Zkuste se podívat na diskuzi – dolní odkaz. Něco najdete i na této stránce.
http://www.raj­teddiku.cz/mi­nipig-miniprasatko/

Zdroj: http://www.om­lazeni.cz/zakrsla-miniprasatka-69-11337-0.html

ReHu

Prasátka jsou velmi chytrá a učenlivá, ale vše se musí naučit. To vaše je asi hodně mladé a trochu času mu ještě dopřejte.
Jen si myslím, že je lépe nejřív zjistit co a jak při chovu zvířátek a teprve pak si je pořizovat.

Karkulka

Dobrý den, venčit se na určeném místě se prasátko naučí rychle. V tom problém není ale zdi okusuje z nudy. Veškeré seriozní informace o chovu prasátek v bytě naleznete zde: www.karkulcinys­tranky.webgar­den.cz

Zdroj: www.karkulcinys­tranky,webgar­den.cz