jirka F

Máte při poslechu hudby bezdrátová sluchátka nebo drátová sluchátka?

Já je mám už bezdrátová.

Odpovědi
led

Blahoželám k bezdrátom.

Ja som asi trochu zaostalá. Ale taký kufríkový drevený gramofón na kľuku s ozvučnicou vo veku kufru ani pri počúvaní klasiky na sklenených platniach z 30-tych rokov, nepotrebuje sluchátka. Tú kvalitu spojenú s pocitovým zážitkom tie súčasné mikroprocesorové elektrické šmejdy za veľké peniaze bez ohľadu na megareklamu, jednoducho nedosahujú.
A počúvať to môžete aj v prírode aj bez potrebnej elektriky.

Drap

Sluchátka nemám žádná. Místo toho mě narostly uši a i když už ne na 100%, tak pořád ještě slouží

elkon

Drát je drát. Používám sluchátka hlavně při úpravě hudby, takže nějakou baterkovinu nepotřebuji.

Filip84

Bezdrátová, protože drátová sluchátka zničím, nejpozději „do roka a do dne“! 😅

Mají ještě jednu podstatnou výhodu: kvalita poslechu je dána kvalitou sluchátek, ne kvalitou JACK výstupu v telefonu, MP3 přehrávači atp. Také šetří spotřebu daného Hebelu – mají vlastní spotřebu.

Já mám malá, pecková, do každýho ucha zvlášť, protože ta velká, na uši, nepřežila měsíc.

paul1

Na bezdrátové sluchátka pozor, nedávno jsem četl o jedné paní, která omylem požila sluchátko místo tabletky. 🙂