Kokyna

Máte pravomoci k odpovídání????

Ještě bych se chtěla zeptat kdo tady vlastně na ty otázky odpovídá. Zda o tom vůbec ten kdo odpovídá něco ví ale opravdu ví… A né jen tak že odpovědi štřílí z boku

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Pro odpověď nikdo nepotřebuje nějakou zvláštní pravomoc nebo oprávnění.

Věřím, že drtivá většina zde odpovídá s dobrým úmyslem a svědomím.

Pravda je, že pokud člověk zrovna není odborník v daném oboru, je velká šance, že nedá 100% správnou odpověď – on ostatně někdy i mistr tesař se utne, že.

U takto důležitých otázek, jako jsou ty v oblasti práva, doporučuji počkat, až se sejde více odpovědí. Co jsem tak zpozorovala, tak zrovna v tomto oboru se tu pohybuje možná i několik lidí, kteří mu opravdu rozumí.

Další odpovědi
kenyrts

podle mně tady většinou každý odpovídá na to o čem aspoň něco ví nebo si vyhledá na netu,já osobně se moc nehrnu do právnických otázek.Toto není žádný úřad ale poradna na různé otázky,odpovědi můžete přijmout nebo ne,záleží na vás.

standaQ

Jsou tady lidi, kteří odpovědi střílí od boku, ale i takoví, kteří odpovědi přebírají z důveryhodných zdrojů nebo TO prostě vědí…

Za sebe mohu říci, že se problematikou ´práva´ živím, byť nejsem JUDr.

fortin

Kokyno, odpovídají vám lidé kteří si umějí ukrást kousek času. Ti se za vás pokusí najít odpovědi nebo ekvivalenty na webu. Odpovědi.cz navštěvují i právně vzdělaní lidé i policisté, nadšenci i lidé z různých oborů.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-odpovidat-anonymum

Retko

Ja si myslim ze je dost cenne kdyz vam nekdo pomuze najit odpoved na internetu, nebo i jinde. Jelikoz ne kazdy umi „vyhledavat“ a ma ty spravne zdroje.

A je docela fayn se zeptat lidi na nazor ohledne volnejsich temat. Takovych uz je tu mraky.

A co se jedna pravdivosti?? Pravdivost informaci na internetu je cela veda. Cemu se da verit cemu neda. Dneska je internet natolik prehlceny, ze by clovek nemohl byt jisty temer nicim.

Ja osobne to tady beru pozitivne. Na odbornejsi a vice dulezite zivotni otazky bys ale nejspis mela projit vice zdroju, a nebo pouzit odbornou pomoc, ikdyz ani na tu se vzdy nemuzes spolehnout. Vsak me chapes. Z filosofickeho hlediska.

panenka

kokyno myslím si že jsme tady od toho pokud víme odpověd abychom odpověděli a pomohly druhým kteří nás o to prosí.pokud nevíme necháváme odpovídat ostatní kolegy.pokud se ti tu zdá že jsou tu lidi kteří ti odpovědět nedokážou obrat se jinám kde ti poradí ale už za finance.myslím si že už se tu odpovědělo hodně lidem a také pomohlo.

drtic

každy o něčem něco vý já se snažim odpovidat po pravdě