Jurek

Máte někdo polohovací sedačku?

čaute, máte někdo doma tuto sedačku? Koženou nejlépe? Jste spokojeni? Vyplatí se investovat?

Odpovědi
Arne1

Nějakou má, ale jestli je to ta co tě zajímá nevím. Na obrázcích tu vidím džbán s víkem a pomeranče.

girl7

Zdravím, máme koženou sedačku s polohovacím mechanismem. Dost jsme do toho investovali a myslí si, že se vyplatilo 🙂
Určitě doporučuji.

Jurek

Joo? A můžu se optat, odkud jí máte? Že bych se taky podíval. Děkuji

girl7

Jo určitě, není problém, je to značka Natuzzi, podívej se na http://www.na­tuzzi.cz/
Tam se dozvíš a uvidíš víc :) Ale jestli máš nějaké dotazy, prej se klidně.

Jurek

Aha, to vypadá naprosto parádně. Asi to bude i cenově docela vejš, co?
Ale jsem ochoten investovat, když to nějakou dobu vydrží 😉
Dívám se, že bych se mohl k nim zajet podívat do Prahy či do Brna, tak to promyslím určitě. Děkuji

girl7

Ano ceny jsou výš, ale platí se za kvalitu, je to investice, která se vyplatí. Je to na delší dobu. Byli jsem se v Brně podívat v showroomu, kam fakt doporučuji se zajet podívat.

Jurek

Jo? Takže spíše do Brna jo? Ok díky, v pátek by to mohlo vyjít. Jsem na to zvědavý.

girl7

Ano, já byla v Brně a paráda. A byl jsi někde teda? :)

Jurek

Byl jsem a vybral. Jsem nadšený! Včera mi ji dovezli. Naprostá paráda. Vyplatilo se investovat.

girl7

Ano? No tak to jsem nadšená, že jsem mohla poradit. A že jsi spokojený..To určitě taková investice se vyplatí..přece jenom člověk chce aby to pár let vydrželo.