Avatar uživatele
dj.david1234

Máte odznak Potravinového inspektora? Používáte ho?

Máte odznak Potravinového inspektora z TV Nova?
Chodíte s ním do obchodů? Koukají na Vás ostatní divně?
Pomohlo Vám to k něčemu?
Doplňuji:
Děkuji za Váše názory a doufám, že ještě nějaké příjdou…

Můj názor je takový, že je dobře, že Nova udělala takovou akci 🙂
A důvod? Nedělají zrovna dobrou reklamu těmto řetěžcům (hlavně Tesco a Kaufland :D ) A to je pro ně to nejhorší, špatná reklama. Kdo jim tam potom bude chodit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Pájo před 4010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Pokud mám v obchodě problém, k vyřešení nepotřebuji žádný poťapaný odznak )) Navíc bych si s tím připadal jako debil..
Doplňuji:
Já si myslím, že o zákazníky nijak zvlášť nepřijdou. Špatné zboží se totiž najde ve všech řetězcích. Jasně, je to pro ně nepříjemné, ale podle mne to je vše a snad budou alespoň trochu víc kvalitu nabízených potravin hlídat.

Upravil/a: beer

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nemám, nechci a celou tuhle akci považuji za trapné divadlo. Pokud natrefím na nekvalitní zboží, tak je předám prodavači, nebo ho na takové zboží upozorním. Nikdy jsem na to nepotřebovala odznak. Televize Nova udělala humbuk, jako by ta její opatření něco změnila na tom, že jsme smetištěm Evropy pokud jde o potraviny.
Zajímavé je, že naše klasické výrobce zhltli výrobci z bývalé západní Evropy a že kvalita zboží po jejich příchodu citelně poklesla. Jestlipak i toto někdo bude řešit?
Nova blbnutím s „potravinovým inspektorem“ přišla pouze s novým nápadem jak celkem levně vyplnit vysílací čas.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ne, ale leta využívám seznam v mobilu na nákupy. Funguje to ohromně. Myslí si, že něco kontroluju a zapisuji si údaje. Stále mám někoho za zády.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Tak to ani omylem! 😁

  1. Nakupuji pouze tam, kde mám jistotu, že vím, co za své peníze dostanu.
  2. „Placku“ jsem nosila naposledy před pětadvaceti lety. Byli na ní ale Pet shop boys.

Btw – beer vyjádřil naprosto přesně můj názor na takovou blbost:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Naposled jsem nosil placku před 23 roky s nápisem OF Dnes se za to stydím. Nikdo mne už na nic nepřesvědčí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Nesetkal jsem se s tím, ale podívám se, o co se vlastně jedná…
http://tn.nova­.cz/zpravy/po­travinovy-inspektor/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nemám a nikdy mít nebudu,je to jen trapný výmysl Novy.Když se mi v obchodě něco nelíbí,tak si to nekoupím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Placka je blbost: čtěte kdo za to může. http://www.agris­.cz/clanek/179422?i­d_cause=11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
auluk

Mám ale nepoužívám. Kdybych v něm chodila styděla bych se ho nosit, ale kdo ví třeba si ho jednou vezmu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jak novu nemusím, tohle je od nich dobrý počin.

před 4010 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dj.david1234

tak – tak alespoň si ty obchodníci (snad) rozmyslí co prodávat a co ne 🙂

před 4010 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek