Znk

Máte někdo zkušenosti se stánkovým prodejem?

Myslím stánkaře co jezdí po festivalech, slavnostech atd. Přijde mi to jako celkem dobrý a jednoduchý výdělek když porovnám výrobní cenu nějakého jídla např. bramboráky, palačinky, klobasy atd. a cenou prodejní tak mi to přijde jako velice dobrej kšeft? Máte někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
Drap

Od toho dobrého zisku musíš odečíst náklady na dopravu, nákup surovin a zařízení, pronájem místa na stánek, sociální a zdravotní pojištění, servírovací obaly, pokud jsou třeba, při zisku musíš odečíst i daň, náklady na zřízení a provoz EET. Musíš si vyřídt živnost, schválení hygienu, pravidelně dělat revize elektrických spotřebičů a zbytek ti zůstane v kapse.
Jak snadné.