Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Mate nekdo zkusenosti se sš cestovniho ruchu v Bráníku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4056 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

To se zajímáš brzy, když poslední den otevřených dveří měli už 4.2.2013.
Jinak od čeho máš net? Veškeré dostupné info mají na jejich webovkách – viz odkaz:
http://www.ari­ta.cz/
Školné je 2000,–Kč/měsíc, na kontaktech lze zjistit další údaje.

Pokud ti jde o praktické zkušenosti absolventů – ve zdroji máš stránku Spolužáci, kde je už 20 let absolventských ročníků – u uchazečů o výběrové SOŠ se už předpokládá i vlastní samostatnost a iniciativa, věčně tě nikdo nebude vodit za ručičku.
Doplňuji:
Zatím jsi vložila více než dvojnásobek otázek oproti vlastním odpovědím a přitom u svých otázek ani nedokážeš za snahu druhých dát palec aspoň ze slušnosti.

Zdroj: http://www.spo­luzaci.cz/scho­olScreen?scho­olId=18535

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pokud už používáš diakritiku, piš ji důsledně a spisovně, např Branik se píše s krátkým „i“ a protože je jich po ČR více, mělas uvést, že se jedná o ten pražský, kdo má věštit, nač se vlastně ptáš!

před 4056 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Pokud opravdu trávíš celý den sledováním co, kdo napsala, nebo kam, kdo dal palec a udělal chybu, tak mi radši ani neodpovídej jestli budeš mít zase blbý kecy!!! :)

před 4056 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Tak za 1. uznávám, že se tady na Odpovědích češtinou moc nezabývám, ale pokud ti jde o spisovnou češtinu, tak by jsi Ty sám neměl psát MĚLAS, ale měla jsi. Za 2. ti vůbec nic není do toho, jaké otázky pokládám a jak je hodnotím – to je čistě jen moje věc! Asi nemáš doma co dělat, když se zabýváš takovýma kravinama, jestli jsem někomu dala palec, nebo ne… Prober se!!

před 4056 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek