VIKTORIÁ

Mate nekdo zkusenosti se sš cestovniho ruchu v Bráníku?

Nejlepší odpověď
anonym

To se zajímáš brzy, když poslední den otevřených dveří měli už 4.2.2013.
Jinak od čeho máš net? Veškeré dostupné info mají na jejich webovkách – viz odkaz:
http://www.ari­ta.cz/
Školné je 2000,–Kč/měsíc, na kontaktech lze zjistit další údaje.

Pokud ti jde o praktické zkušenosti absolventů – ve zdroji máš stránku Spolužáci, kde je už 20 let absolventských ročníků – u uchazečů o výběrové SOŠ se už předpokládá i vlastní samostatnost a iniciativa, věčně tě nikdo nebude vodit za ručičku.
Doplňuji:
Zatím jsi vložila více než dvojnásobek otázek oproti vlastním odpovědím a přitom u svých otázek ani nedokážeš za snahu druhých dát palec aspoň ze slušnosti.

Zdroj: http://www.spo­luzaci.cz/scho­olScreen?scho­olId=18535

anonym

Pokud už používáš diakritiku, piš ji důsledně a spisovně, např Branik se píše s krátkým „i“ a protože je jich po ČR více, mělas uvést, že se jedná o ten pražský, kdo má věštit, nač se vlastně ptáš!

VIKTORIÁ

Pokud opravdu trávíš celý den sledováním co, kdo napsala, nebo kam, kdo dal palec a udělal chybu, tak mi radši ani neodpovídej jestli budeš mít zase blbý kecy!!! :)

VIKTORIÁ

Tak za 1. uznávám, že se tady na Odpovědích češtinou moc nezabývám, ale pokud ti jde o spisovnou češtinu, tak by jsi Ty sám neměl psát MĚLAS, ale měla jsi. Za 2. ti vůbec nic není do toho, jaké otázky pokládám a jak je hodnotím – to je čistě jen moje věc! Asi nemáš doma co dělat, když se zabýváš takovýma kravinama, jestli jsem někomu dala palec, nebo ne… Prober se!!