sejtanka

Máte někdo zkušenosti s léčbou lupénky domácím sádlem?Prej to pomáhá a zmírňuje příznaky.

Nejlepší odpověď
anonym

je spousta druhů lupenky a na každou zabírá něco jiného,ovšem sádlem bch jí určitě neléčila,a to z několika důvodů,jednak lupénka je kožní onemocnění,,bála bych se že ze sádla se mi do ekzému zanese i nějaká nečistota a tím se může ještě zhoršit

Další odpovědi
iceT

Zkusila bych spíše krémy nebo masti s obsahem cannabisu,to prý pomáhá.

kkoudy

takže z okolí znám pár(2) lidi trpících lupénkou a nejlepší přípravky údajně jsou Dr.Michaels (sada), Psorastop, dále pak je vhodné i návštěva zařízení kde mají ryby Gara Rufa, jinak sádlo říkali, že nezabírá, ale záleží na každé osobě co a jak funguje