Kura

Máte někdo zkušenosti s hrncem na vaření rýže? Uvaří jakoukoli rýži stejně, nebo se to nastavuje podle rýže?

Uvaří jakoukoli rýži stejně, nebo se to nastavuje podle rýže?

Pro Pella : To že něco neznáš, neznamená, že to neexistuje a že to nefunguje.

Nejlepší odpověď
Alesh

Rýžovar máme. Nějaký obyčejný za pětistovku a musím říct, že je to dobrá věc. Hodně ale záleží na kvalitě vařené rýže. Každopádně mohu doporučit.

Další odpovědi
yuko

Aspon vim, ze existuji ryzovary, popisy a recenze nestaci? Zkusenost bohuzel nemam, ale treba odkaz a dotaz tam pomuze.

Zdroj: http://ryzova­ry.heureka.cz/roh­nson-rc-01/specifikace/#sec­tion

dubraro

Nemám zkušenost, ale vzhledem k tomu, jak často vařím rýži a podobné věci, uvažuji o jeho pořízení. Bohužel, běžně dostupné rýžovary jsou pro jednoho člověka příliš velké.

Pella

Tak takovou blbost jako hrnec na rýži jsme v životě neslyšela, žádný hrnec na rýži prostě vem obyčejný a uvar to normálně.

yuko

Tady je navod: http://www.spek­trumzdravi.cz/va­reni-v-ryzovaru-je-hracka-poradime-vam-jak-na-to-a-prozradime-vynikajici-recepty-pro-ryzovar

Takze podle druhu ryze – je tu perfektni popis

cochee

Pella: tak šup, šup, studuj. Hrnec na vaření rýže neboli rýžovar je teďka módním trendem. Já bych si to v životě nekoupil, razím stejnou filozofii jako ty, s obyč hrncem, ale třeba moja tchyňa si ho nemůže vynachválit.