Kepler

Máte někdo zkušenosti s elektrickým odstraňovačem vodního kamene?

Mám na mysli něco jako
http://www.for­mat1.cz/stran­ka-odstranovace-vodniho-kamene-36?utm_source=sez­nam&utm_medium=cpc&ut­m_campaign=8102179024+-+Format+1&utm_con­tent=Zm%c4%9bk%­c4%8dov%c3%a1n%c3%ad+vo­dy
Osobně se mi to moc nezdá, uváděný princip se mi zdá podivný až podezřelý.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zkušenost s tím nemám. Popis funkce je zmatený a nesmyslný. Tvrdost vody vyjadřuje množství látek rozpuštěných ve vodě. Kdybys na tvrdou vodu působil elektromagnetickým polem, tak tím látky, které tvrdost způsobují, nijak neodstraníš. Považuji to za podvod.

Další odpovědi
gecco

Je to prodej ´hadího oleje´…
😉
Když si to nepořídíš, budeš muset za 30 – 50 let (životnost) vyměnit trubky…
Když uvěříš a koupíš, budeš 30 – 50 let bez starostí o vodovodní rozvody…

anonym

před skoro 20 lety jsem si to pořídil do domu. přesný výsledek však nevím, protože jsem dům přenechal exmanželce po pár měsících. vyzkoušet bude asi nejlepší. funkčnost vidím stejně jako u ostatních výrobků, které ta firma nabízí.

ReHu

Moc tomu nevěřím.
Spíš vůbec 🙂