bolak

Máte někdo zkušenosti s dodavatelem plynu jménem Skautská energie?

Odpovědi
mosoj

Na co potřebuješ zkušenost. Rozhodující je cena. Bez dodávky plynu nikdy nezůstaneš. Za to zodpovídá SRÚ.

Luciferik91

Zkušenosti nemám, ale stejně by byly k ničemu, protože https://www.e­pet.cz/ má nejlevnější plyn i elektřinu, tak by dotazy směřovala spíš tímto směrem..

Dominno

mnohem výhodněji a lépe mě vyšel armex energy, jak po stránce cenové, tak i komunikační, jsou levní a vždy se dá s nimi rozumně domluvit, co také cením je udělání změny dodavatele za mě