Natty

Máte někdo zkušenosti s brigádou od CK Viktoria?

Je to pokojská a je buď v Chorvatsku nebo Itálii.

Odpovědi
ivzez

Zkušenost nemám, ale moc se mi to nezdá.
Vím, že CK mají delegáty, animátory,
občas některá i průvodce, ale pokojské?

JiZa

Ahoj,
pro CK Victoria jsem pracovala několik měsíců jako pokojská a když na to vzpomínám, mám slzy v očích. Ať jsou jako cestovka sebevíc lepší, k zaměstnancům se neumí chovat, „pokojská“ je míň než člověk, a nekladou snesitelný podmínky a požadavky. Je to fyzicky i psychicky hodně náročný. V žádným případě nechci špinit jejich jméno, ale po této zkušenosti nevyužiji jejich služby cestovní kanceláře, natož abych pro ně zase pracovala, to opravdu potencionálním zájemcům výrazně NEDOPORUČUJI.

Annida

Je to práce s lidmi, tudíž člověk musí zvládat své emoce,ego,stress.
Měl by být flexibilní, zodpovědný ,fyzicky odolný.
Co destinace to jiný delegát a každý si to vede tak jak je to v jeho možnostech.
Nikdy na mě nebyl nikdo arogantní či zlý.
Člověk si musí plnit řádně své povinnosti a respektovat své nadřízené čiže delegáty.
V každé práci to tak funguje.

Cesta tam i zpět je náročná, nicméně zajištěna cestovní kanceláří.

Já pracuji pod touto cestovní kanceláří mnoho let

Jezdím Chorvatsko i Itálii do destinací kde má CK Victoria mobilní domky.

Letos jsem vzala i syna.
Ano syn pracoval na pozici pokojská a světe div se- zvládal to !
Tudíž práce se zvládnout dá.

Často zde během letní sezóny potkávám studenty kteří si tak přes prázdniny chtějí vydělat své vlastní peníze a okoupat se v moři .

Po práci je vždy čas ještě se vykoupat v moři a projít si okolí po kempu.

Můj názor je takový, že by to chtělo lépe finančně ohodnotit tuto velmi náročnou a moc potřebnou práci . Obzvláště pro ty pokojské, které se víkend co víkend vydávají na dlouho cestu autobusem aby vypomohly těm které tam jsou na delší turnus.