Kura

Máte někdo zkušenost se zakřiveným monitorem?

21:9 a 34"

Jde mně o pohled na Word, Excel a plochu, jestli není zkreslený nebo něco.

Díky.

Odpovědi
rodier

Do prace je to k nicemu. Zakrivene monitory jsou jen hype, dobry marketing pro hrace a na sledovani filmu.
Na praci je lepsi koupit si za ty penize treba 2–3 monitory a dat je vedle sebe.
I proto, ze Windows do ted moc neumi rozdelovat praci a velikost oken v ramci 1 velke plochy. Na praci je lepsi mit ploch vice. Maximalizace oken atd.

Pokud nebudes u te 34" sedet vylozene 10cm pred obrazovkou vlastne si zakriveni ani nevsimnes. Ano takova je pravda. Pokud nezabiras monitor z extra uhlu, proste to temer neni videt. Je to jen marketingovy tah.

Anglicke video o tom https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7ZavkOq0boU