Avatar uživatele
hippeace

Máte někdo zkušenost se serverem Twoo nějak jsem se tam přihlásila a nevím jak ven.

Ke smazání účtu chce server heslo ale když ho napíšu nevezme mi ho. (heslo je jinak funkční pro hledání kontaktú aj.) A jak jistě ti co si tím prošli ví -> nikde jsem tam neviděla přihlášení když se odhlásím na účet se dá dostat jen za pomoci odkazu v emailu. takže otázka zní: Jak smazat nechtěný účet na Twoo?
Doplňuji:
Mne by to nevadilo ale denně mi příchází plno emailů a stéle to mazat je velice otravné a nelze to zrušit.

Zajímavá 0 před 3661 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
terry

A nestačí, že se tam prostě jen nebudeš přihlašovat?
Doplňuji:
Zkus si založit nový mail a změnit kontakt na mail na Twoo, aby ti z něj chodily maily na ten nový. Tam se přihlašovat nemusíš, ani je nemusíš mazat. Časem se třeba schránka zaplní, ale to tě nemusí trápit.

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepos

Hale kdyby jsi chtěl vědět jakýkoliv věci doporučuji ti navštívit české stránky o twoo seznamce na http://www.twwooo.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
karloskars4

Ahoj

Ta já ti to všechno vysvětlím Twoo je klasická seznamka, jenž se řadí mezi největší na světě.

Pokud se chceš přihlásti na seznamu a využívat jí, tak doporučuji pročíst pořádně návod zde - http://www.ttwwoo.cz/… (máš tam různé způsoby atd) po přečtení návodu přejdi na stránky seznamky www.twoo.cz a přihlaš se.

Pokud se chceš odhlásit, tak tady to bude poněkud zapeklitější. Twoo to má pěkně schované a pokud nejsi zkušenější uživatel, tak svůj účet tak snadno nedeaktivuješ/nesmažeš existuje ale návod, který ti určitě pomůže - http://www.ttwwoo.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mariohlas

Souhlasím s "terry" a doplňuji : Pokud máš svůj mailový účet na Seznamu (nebo jestli jej nemáš, tak si jej zřiď [dělá se to ze stránek Seznamu- je to bezplatné a rychlé] a na Twoo si změň svůj mail na ten nový co sis právě založila). Pak máš mnoho dalších možností - uvedu 2 :
(1) občas se tam podívat, nebo (2) mailovou schránku seřídit tak, aby maily z Twoo chodily do zvláštní složky, kterou si nazveš třeba TWOO [občas se tam můžeš podívat, nebo ji jen občas promazat, aby nebobtnala].

před 2265 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet