Zasu

Máte někdo zkušenost s klimatizací v paneláku?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Máme zateplený panelák tak nesmíme zasahovat do fasády.Tak mám mobilní klimatizaci a je to dobrý,když je venku vedro v bytě mám příjemně.Používám ji jen když jsou vedra.

Další odpovědi
casey

mam delenou (split) klima, venkovni jednotka na balkone na panelu, bocnim panelu, ktery oddeluje balkony, tudiz nezatepleny panel a zateplene fasade to nevadi.
Jsem nadmiru spokojen, kdyz jsou otevrene dvere vychladi cely byt 3+1. A to bezi pc, televize a jeste pecu kachnu.

kristýnary

My bydlíme v paneláku v Hradci Králové a také máme klimatizaci. Nikdo s tím naštěstí nemá žádný problém. Bez ní si léto v bytě nedokážu představit. Když jsme se rozhodli, že si klimatizaci koupíme, tak jsme hledali klimatizace do bytu Hradec Králové, abychom si ji mohli koupit poblíž kvůli případné reklamaci. Vybrali jsme si ji z https://www.recu-clim.cz/klimatizace-hradec-kralove a zatím jsme s ní neměli žádný problém.