setapouch

Jak při otevření skříně rozsvítit světla ve skříni?

Nemáte někdo tip na osvětlení ve skříni? Při otevření dveří se rozsvítí světla, při zavření se zhasnou (jedno světlo je ve volném prostoru skříně, další v každé poličce).
Skříň nelze provrtat.
Doplňuji:
Mně se to nechce bastlit, raději bych něco hotového, hezky zabaleného, jen přicvaknout a hotovo :)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Použij osvětlení z ledničky:-DDD

Ne dělám si srandu, u nás to prodává Ikea, tak mrkni tam:-)))

Další odpovědi
anonym

LEDkové světlo na baterky a spínač na dveře…

Doplňuji:
Mám dojem, že IKEA prodává takový set – ale jen (pokud vím) na 230 V (tedy bys musel vrtat přívod).
Ale to „bastlení“ není složité – prostě jen přidáš kousek kabelu a dveřní spinač – http://www.kovani-mkupr.cz/zbozi/12374/na­bytkova-svetla-vypinace-zasuvky/dverni-vypinac-mechanicky-cerny/ .