Avatar uživatele
tencosepta

Jaká je šance, že se byt zapálí?

Když budu celou noc vzhůru do ránka a budu mít světla rozvícený?
Doplňuji:
Budou zapnuty 2 lustry, 2 lampičky, dva počítače, jedna chladící deska, jedna televize, lednica a já budu sedět.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, marci1 před 3560 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Maximálně ti vypadnou pojistky, pokud je nemáš na dimenzované.
-
Ještě přidej TV, ventilátor km setup-box, dobijeni MT, tabletu, případně router, BT sluchátka.
-
Stačí sečíst ampéry a z reálu vzít asi 1/3, max. 1/2 celkového součtu. Nikdy nejsou v odběru všechny spotřebiče.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Otázkou je co budeš dělat když budeš vzhůru.

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/mobil/343344-skolacce-zacal-horet-chytry-telefon-pod-polstarem-kdyz-spala.html

I vibrátor má Lion baterii .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Téměř nulová, od lustrů ti při běžném stavu požár nevznikne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Spíš, kdybys usnul v posteli s cigaretou nebo sis vařil něco na sporáku a zapomněl na to. Samozřejmě to může způsobit i vadná elektrická instalace. Potom také třeba od vánočního stromku, nebo dítka, které se hrají se zápalkami. To vše mimo jiné může způsobit požár v domě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

za těchto okolností těžko. Od elektriky může vzniknout požár,ostatně to je druhá nejčastější příčina požárů ale nestane se to jen tak,musela by být nějaká porucha,zkrat,­propálení izolace,vzplanutí okolních předmětů,atd. Od klasického svícení ne.
Spíš aby ti to utáhl jistič.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Teoreticky žádná, ale prakticky nic nelze stoprocentně vyloučit.Již vyhořel byt od televize zapnuté stan-by. Tak proč k iniciaci nestačil běžný zapnutý monitor PC. A zcela neuvěřitelný případ, kdy od žárovky v lednici u které se otevřely dvířka došlo k požáru bytu. Viděl jsem před časem množství fotek z vyšetřování požárů a dost jsem se divil co vše se může stát. Velká škoda, že v TV není pořad zaměřený na tuto problematiku. Stačily by krátké dokumenty z běžných vyšetřených případů. Nemyslím zprávy typu reality show TV Nova.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek