Kepler

Máte někdo zkušenost s internetovou TV Skylink?

Včera jsem si ji nainstaloval do PC na 1 měsíc zdarma a nějak se mi nezdá to ovládání. Na posunování mezi kanály musím na šipku klepnout až 5×, ne vždy se mi podaří malé okno zvětšit na celou obrazovku a vůbec netuším, jak si můžu programy ukládat, pouštět od začátku nebo uložit na později.

Odpovědi
akaš

Skylink mám v televizi 10 let a je bez problémů. Do počítače a do mobilu jsem si ji dal také, ale moc to nevyužívám, nemám na to čas a když jsem si chtěl něco pustit zpětně, vadilo mi, že se to pouštělo uprostřed.