marci1

Máte někdo zkušenost s biologickou léčbou pro astmatiky lékem XOLAIR (omalizumab)?

Vaši nebo příbuzných, známých? Projevily se nějaké nežádoucí účinky? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Bohudík astma nemám ani nikoho s astmatem neznám. Jsou vůbec ty léky pozemského původu? Zatím mám vedlejší účinek jen ten, že jsem si málem zlomil jazyk. Ale jinak jsem našel toto:
Xolair může způsobit častější vznik některých infekcí (především infekce dýchacích cest a močové infekce), trávicí potíže, zvýšení teploty v období po aplikaci a vznik alergických reakcí. U uživatelů byly pozorovány tendence ke zvýšenému srážení krve. http://www.ste­fajir.cz/?q=xo­lair

Další odpovědi
Smackdown

No rozhodně nepít zelený čaj a kávu.

marci1

Keplere kdyby jen název, ještě ke všemu je Xolair vyvinutý z polidštěných buněk hlodavců (údajně vejcovodů japonských morčat či křečků). 🙂

Kepler

Kristepane! Jeden nikdy neví co ho vyléčí a po čem jenom zchudne…Nakonec se vrátíme zpět k netopýřím křídlům, spermatu panice a žluči jedubaby.

marci1

Brrr 🙂

marci1

Huš, Šmakdoune, ptám se vážně. 🙂