Hanz Blažek

Máte někdo tipy na obchody, či firmu, které by nabízeli sponzorské dary na maturitní ples v Plzni ?

Pište klidně konrétní názvy obchodů a firem, po Plzni, pokuď jste je i vy sami před maturák navštívili, děkuji.

Nejlepší odpověď
da ny

Firmy a obchody nebudou nic nabízet!!!
Musíte je všechny obcházet a požádat o sponzorský dar a vydat jim potvrzení
(poskytuje SŠ), nabízí se/pošlou/zanesou vstupenky na ples (pokud projeví zájem při nabídce vstupenek).
Obejít dostupné obchody, firmy, lékaře, živnostníky, hledejte i mezi rodiči – každá tisícovka dobrá ;).
Škol je mnoho, kdo přijde první, má šanci 😁
Jejich seznam se na plese prezentuje (přečte, vyvěsí apod.)