Zulda08

Mátě nějakou zkušenost s nátěrem na zeď, na který se dá psát?

Mohu se Vás zeptat jaký máte názor na chytrou zeď, což je nátěr na který se dá psát?? :)

Odpovědi
mosoj

Jo tak už i zeď je chytrá ? Jak jsou na tom lidé ?
Nemám, ale dovedu si představit omyvatelný nátěr latexem či nějakou jinou akrylátovou vodě odolnou barvou.

briketka10

zkušenost nemám mít větší byt, tak
si ho pořídím na čmárání 😁 😁
vynález je to dobrý :
http://www.tabule-flipcharty.cz/chy­tra-ze/chytra-ze-smart-wall-paint-transparentni-2m2

Doplňuji:
je to výborný vynález např. pro projektanty
nemusí používat rýsovací prkna apod. a
pro děti ty si můžou malovat doma v pokoji
a mamka jim nebude nadávat za počmáraný
stěny a nábytek :))

arygnoc

pred nejakými 25–30 rokmi som vyhladil stenu v predsieni (vlastné taká dlhšia chodba) a jednu stenu natrel tabuľovou farbou.
decká po tom čmárali kriedou, išlo to zotreť vlhkou handričkou.

mno, akurát ten bordel po kriede na zemi sa musel vysávať, raz za pol roka som to pretrel, takže po dvoch rokoch to bola dlhá nezničiteľná tabuľa.

ale od deciek bol koľkokrát aj na pol dňa pokoj ;)

;-Q

Emefej

Na co chytrá barva? Garáž jsem natřel obyčejnou, nechytrou barvou a taky mi jí popsali.

Ella2

Myslím si, že je to novinka dnešní doby. Přeci jen mít takovou vychytávku v kanceláří není vůbec špatný nápad. A souhlasím s tím nápadem, že pro projektanty to může být super řešení :o a taky teda i ty děti :)

Zulda08

A ty ses s tím někde setkala? :) Přemýšlíme nad tím, že si ji necháme namontovat k nám do firmy :)

briketka10

je fajn, že se prodává i menší
balení to si koupím na dřevo :
http://www.nej­levnejsi-barvy-laky.cz/smart-wall-paint-primer-white-0-75-l