Sarina888

Jaký máte názor na smartwall paint?

Jaký máte názor na smartwall paint? :) Setkali jste se už někdy někde s tím? :) Náš šéf si nás zavolal a chtěl znát náš názor a já vůbec netušila co to je.

Odpovědi
Shaohao

nic smart na tom nevidim O,O

Tereza111

My máme taky tuhle zeď v práci!! Můžu si ji jen a jen vynachválit! Pořád jsme měli papírové a to byla taková spotřeba, teď když se v něčem spletu, tak to smažů a dá se to opravit, podle mě tím se dostáváme konečně k modernímu pokroku, fakt skvělá myšlenka, která se realizovala a po česku by se rozhodně mohla rozšířit!

Ella2

Pracuji u airbank a máme to v práci a častokrát za den to využíváme :) Je to hodně dobrá věc, která opravdu šetří penízky za papíry atd, což není malá částka :) Doma přemýšlíme zda, by jsme něco podobného nepořídili dětem na kreslení :)

Katarinka88

Doma dětem? :o To je docela dobrý nápad, ale to by jsi jako dala přímo do pokojíčka na zeď? :) jako je pravda, že by to mohlo vypadat hezky :o

Moonka47

Tak v práci to docela funguje i na blbnutí :D Takže si myslím, že zrovna špatný nápad to není to dát doma do pokojíčku dětem :)

MiluskaN3

Ahojky už jsem viděla neskutečně mnoho plakátů a reklam a hrozně mě to lákalo se podívat co je to vůbec zač, až dneska jsem se s tím setkala opravdu osobně :) Byla jsem na pohovoru v jedné nejmenované firmě a tam opravdu tu chytrou zeď měli :) Bylo to úžasné na to psát, něco nového zase :) Prostě opravdu ta doba jde dopředu! :)

Annafive

Mohu se zeptat jaký je rozdíl mezi chytrou zdí a smartwallpaint? Jako to je jedno a to samé? Jsem opravdu ze staré školy, tak se prosím nesmějte….

Sarina888

Jéé, nikdo se ti nesměje :) Jako já jsem taky zezačátku vůbec netušila co je :) a opravdu, tyhle názvy jsou stejné :)

Sarina888

Takže s tím máte i osobní zkušenosti? :) My by jsme teda tuhle chytrou zeď měli mít od příštího roku v práci, tak uvidím, co to teda bude :)

Ella2

Já s tím osobní zkušenost mám :) Jak jsem říkala, tak to máme v práci a nebála bych si ji nainstalovat doma dětem :)

Sarina888

Ono je docela zajímavé se dívat třeba na ty videa, jako je pravda, že ten nápad je skvělý :)

Katarinka88

Já jsem to navrhla doma manželovi a ten dokonce i souhlasil, ale až budeme chtít malovat, že potom, protože jak jsme se dívali na ty stránky chytrazed.cz, tak ten porvch, musí být opravdu velice kvalitně upraven :)