p-e-t

Máte nějaké zkušenosti s klikáním na reklamy za peníze?

Konkrétně se stránkou www.ukazreklamu.cz. A jaká je nejlepší stránka na toto klikání. Předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
quentos

Nějaká ta zkušenost se najde, ale můžu je shrnout tak, že je to víceméně na prd. Dokud si nekoupíte dostatek „klikačů“ – referralů, kteří budou klikat za Vás – a než se dostanete na dostatek finanční hotovost, abyste si jich moh pořídit aspoň pět, opustí Vás trpělivost (na tom ostatně většina z nich staví) . Jeden uživatel se vyjádřil, že „je to docela dřina a stejně si nevyděláte víc než second toilet manager“ :{DD>
Za nejlepší klikačku se obecně považuje www.neobux.com , potom třeba incentria.com nebo clixsense.com. Jejich prostřednictvím se dozvíte o spoustě podobných stránek – dělají si navzájem reklamu – , ale jak pak na Vás, abyste včas rozeznal/vypátral, které z nich jsou seriózní.
Doplňuji:
když narazíte na nějakou údajně „úžasnou“, lépe její spolehlivost ověřit zde: http://www.ptc-investigation­.com/Pages/de­fault.aspx

Další odpovědi
anonym

Doporučuji internetovou stránku v odkazu jenž není nijak zpoplatněná.

Zdroj: http://www.tvspo­ty.cz/

quentos

oprava: *je pak na Vás…