Máte na půdě pořádek? Víte, kde tam přesně co najdete, nebo je loterie?

Nejlepší odpověď
da ny

Jiná odpověď.

Nemám půdičku.
Jen 2 sklepy. Víme. kde co je a chodíme tam pravidelně utírat prach (1× ročně).
;)))

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď.

Mám půdu velmi malou a velmi nízkou. Mám tam sice nepořádek, nebo spíše bordel, ale díky tomu, že se tam vejde tak málo věcí, neni problém cokoli najít. Nic nového tam už objevit nelze. Je tedy zbytečné tam i uklízet, O přístup je tam značně komplikovaný, takže se tam dostanu cca 1 – 2 x do roka.

annas

Vzorně uklizeno, zaklizeno, naklizeno.

Na půdě suším byliny, takže je tam celkem čisto.

Stejně ve sklepě je jen to, co nevadí, kdyby bylo zaplavené vodou.

Při povodni bylo ve sklepě hodně zbytečných „krámů“, všechno pak zaplavené od bahna včetně zavařenin, které byly ve sklepě uložené.

jirka F

Vzorně uklizeno, zaklizeno, naklizeno.

Naše půda jsou v podstatě 2 bývalé obytné místnosti které měli sloužit jako 2.patro pro ubytování některých členů rodiny. Ale již přes 20 let slouží jako rozlehlá půda. Rekonstrukce není plánována ani v budoucnu. Ale jedna obytná místnost slouží k sušení lípy(listů do čaje) nebo petrklíčů.

Emefej

Vzorně uklizeno, zaklizeno, naklizeno.

Od povodně 2002, která nám zcela zničila přízemí domu, mám na půdě vzorně uklizeno.