zvonisek

Máte mne rádi? Uznáváte mne jako člověka, lidskou bytost?

Nejlepší odpověď
elkon

Proč se vnucuješ, takový už tu jeden také je. Nebo to je předepsáno statutem VŠ?

Další odpovědi
quentos

Proč bychom měli uznávat, natož mít rádi někoho, koho za prvé neznáme a kdo za druhé v jednom kuse vkládá nesmyslné a nechutné otázky (často např. o zvracení)?

zjentek

Jak víme, že nejsi robot?

autacek

Tě neznám, pošli fotku.

MichaelOffic

Nemám tě nerad, respektuji že můžeš být lidská bytost a ne spambot.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Elkon, moh bys prosím tě upřesnit, kam přesně se zvoníšek vnucuje? Nebo ještě lépe – mezi koho? Samozřejmě nemusíš, ale odpadla by ti ta možnost, že seš domýšlivej šašek.

elkon

Myslím, že chápeš moc dobře, jestli ne, není to můj problém. Zdá se, že jsi opět mimo mísu, jako často.