Máte kamaráda,kama­rádku,který je pro vás jako bratr či sestra ?

Myslím,tím,že se jemu nebo jí můžete svěřit se vším a on nebo ona dokáže poradit atp.

Nejlepší odpověď
anonym

Hm, měl jsem, ale odešel na onen svět o nějaký rok napřed.:-( Byl mi více než bratrem!

Další odpovědi
zjentek

někdo má v kamarádech taky mnohem víc, nežli v sourozencích

quentos

Ano. Říká se tomu „duchovní partnerství“, už je to o level výš než přátelství, aniž by to ale přerůstalo do nějakých intimit. Jenom škoda, že ji mám tak daleko, dělí nás 300 km.

briketka10

mám mojí bývalou spolupracovnici tý
můžu říct úplně všecko a ona mě taky
nikdy se na sebe nezlobíme máme pro
sebe prostě pochopení což nemůžu říct
někdy např. o mý sestře, která má na
nějakou věc jiný názor než já..

talka

ANO-už 57 let!

gagaga

ja mam nasi an..:
te vzdycky za neco vynadam, a ona me jeste podekuje :)

( ta me zabije ) :)

  • iv-

annas

Iv, máte pravdu, zastřelím. 🙂 Ale přeje Vám štěstí, že jste ode mě hóóódně daleko.....Odhad – 700 či 800 km?

Jinak děkuji. 🙂

johana 56

Žádné střílení,prosím­.Potřebuji vynadat za ten řízek,schovaný pod klávesnicí.Zase jeden den blbec i se mnou )))

annas

Ad johana 56 dnes jsme na tom asi obě stejně. Nedaří se, nedaří, se … 🙂

briketka10

😁

gagaga

briketko..kde se porad „courate“ ? ze vas neni videt ?
;(

briketka10

tady jsem a u konkurence
jsem to už dávno zabalila :)

gagaga

snad ne tam..kam jsem asi trikrat vlezla..a jak rychle vlezla, tak rychle zmizela.. ? :)
omlouvam se vsem…ale zvlastni skola je snad na vyssi urovni
hruza..
a vraci se postupne vsichni ..
jak se obcas priznavaji..priz­navate .. :)
diky bohu ..
tam si tokali jen ti zabanovani ..a pry tam podvadeli jeste vic jak ja tady :)))

  • iv-

anonym

Kde by se courala, u konkurence. 🙂

anonym

kde asi,ontola nebo badisko